Kilka informacji o zespole...

Członkowie zespołu to doświadczeni muzycy dla których muzyka to nie tylko pasja i przygoda
ale przede wszystkim codzienna praca.

Podstawowy skład tworzą:

Zespół Muzyczny Retro Band Olga Kwiatkowska

Perła naszego zespołu. Absolwentka Wydziału Artystycznego na kierunku Jazzu i Muzyki Estradowej, UMCS w Lublinie. Uczestniczka I edycji "Bitwy na Głosy". Współpracowała z "Julią" na festiwalach: SOPOT TOP TRENDY, ESKA MUSIC AWARDS, LATO ZET, MUZODAJNIA GWIAZD, FESTIWAL POLSKIEJ PIOSENKI W OPOLU. Profesjonalistaka z bogatym doświadczeniem estradowym.

Zespół Muzyczny Retro Band Łukasz Szypulski

Człowiek którego wszędzie pełno. Pełen energii, nowości i zaskakujących pomysłów. W zespole zajmuje dźwiękiem, akustyką dba o brzmienie i oświetlenie ale przede wszystkim pasjonat gitary i wokalista. Bierze czynny udział wielu projektach muzyczno-artstycznych, koncertujący po całej Polsce z wieloma zespołami, organizator wielu przeglądów i festiwali, jury w konkursach. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu i rozwiązaniami artystyczno - muzycznymi dla firm, instytucji, szkół i przedszkoli. Trener zajęć umuzykalniających, tanecznych, rytmicznych. Żonaty, dwoje dzieci.

Zespół Muzyczny Retro Band Janusz Lawgmin

Długoletni nauczyciel muzyki, wykładowca w studium nauczycielskim ale przede wszystkim genialny multiinstrumentalista. W zespole przede wszystkim klawiszowiec i wokalista. To dzięki niemu aranżacje naszego zespołu są tak przemyślane i dopracowane. Na co dzień prowadzi własną firmę muzyczno-artystyczną. Zawsze otwarty na świat i ludzi, uśmiechnięty, pełen ciekawych pomysłów, reasumując - człowiek z pasją.

Zespół Muzyczny Retro Band Mirosław Apanasienko

Perkusista z wykształcenia, męczy dzieci ćwiczeniami na werbelu w szkole muzycznej. Zwązany ze Świdnicką grupą "Rewelersi" o oczywiście RetroBand. Obecnie gra na wibrafonie (na tym samym instrumencie, co kiedyś mistrz Jerzy Milian!), steel drumie i ... akordeonie.

Współpracujemy...

Współpracujemy z wieloma świetnymi muzykami i wokalistami, również artystami Filharmonii Lubelskiej, których nie sposób wszystkich wymienić. Jeżeli jest takie zapotrzebowanie, nie jest dla nas problemem poszerzyć podstawowy skład o dodatkowych muzyków a co za tym idzie rozszerzyć instrumentarium zespołu o żywą perkusję, bas, saksofon, trąbkę, skrzypce czy akordeon. Oto kilka zaufanych osób:

Zespół Muzyczny Retro Band Ania Zając

Wulkan ekspresji na scenie. Uczestniczka programu telewizyjnego "Bitwa na głosy" w zespole Beaty Kozidrak. W zespole zajmuje się konferansjerką i prowadzeniem imprez ale przede wszystkim śpiewaniem. Jej krystalicznie czysty głos doprowadza nie jednego słuchacza do przyjemnych dreszczy. Wykształcenie muzyczne i wokalne pozwala jej zaśpiewać każdą piosenkę. Muzyką zajmuje się na co dzień, uczestniczy w wielu projektach muzycznych, bardzo często można usłyszeć Anię w , prestiżowych klubach muzycznych na lubelszczyźnie.

Zespół Muzyczny Retro Band Arkadiusz Szewczyk

Arek Szewczyk- gitarzysta - Jego solówki i fantastyczne riffy doskonale uzupełniają całość piosenek. Swoją pierwszą gitarę dostał w szkole podstawowej. W szkole średniej grał już w orkiestrze dętej oraz zespole rockowo-bluesowym. Wojsko odbębnił w Orkiestrze Wojskowej grając na instrumentach perkusyjnych. Oprócz tego przez 16 lat grał na gitarze w różnych scholach i zespołach chrześcijańskich, obecnie zwązany z zespołami "Niagara", "Kedar", "Retro Live Band". W muzyce szuka inspiracji, czegoś nowego i niepowtarzalnego. MAJSTERSZTYK KAŻDEGO DŹWIĘKU.

Zespół Muzyczny Retro Band Artur Żuber

Człowiek który w zespole robi najwięcej hałasu. Świetny perkusista z niesamowitym poczuciem humoru. Jego dorobek artystyczny jest imponujący. Grał z wieloma zespołami m.in. w SoulCore, Wieczernik, obecnie w „Kedar”, „AdHd”, „Retro Live Band”. Bardzo rozrywkowy i przemiły facet. W chwilach wolnych od muzyki, żona, synek oraz własny biznes.

Zespół Muzyczny Retro Band Dariusz

Rewelacyjny saksofonista i klawiszowiec. Muzyk zawodowy. Inicjator wielu projektów muzycznych.
Zwązany ze swoją grupą LagunaBand oraz Agencją Artystyczną Retro Band.